Proč na dovolenou do Chorvatska? Důvodů je nespočet... - jadran-online.cz

Přejít na obsah


Proč na dovolenou do Chorvatska?

Chorvatsk
o je zemí přírodních krás, archeologických památek a mnoha překrásných ostrovů. Již desítky let patří toto nádherné magické místo ve Středomoří, mezi nejvyhledávanější a nejoblíbenější prázdninové destinace pro Čechy, Slováky, Poláky, Němce, Rakušany, Italy a Maďary. Mnozí turisté se sem pravidelně vracejí, aby zde strávili opět nádhernou a ničím nerušenou dovolenou. Jsou tací, kteří jezdí pravidelně na jedno své oblíbené místo, a jiní naopak rádi poznávají všechny části Jadranu, tedy Istrii, Kvarner i Dalmácii.

Avšak proto, aby dovolená byla opravdu báječná a ničím nerušená, je důležité zvolit správné ubytování. Je potřeba se cítit dobře nejen na pláži, ale i v dočasném domově, v kterém budete na dovolené bydlet několik dnů či týdnů. Pro výběr vhodného ubytování nahlédněte do naší rozsáhlé nabídky prázdninových domů v Chorvatsku.


Proč je Chorvatsko tak oblíbené?


Odpověď je jednoduchá:

  • Nejkratší cesta k moři autem, autobusem i letadlem pro středoevrapany.
  • Chorvatský jazyk je podobný češtině, polštině... tudíž je nám všem Slovanům blízký.
  • Spousta Chorvatů hovoří též naším jazykem.
  • Příjemné a snesitelné klima.
  • Ve středu Chorvatska překrásná příroda, která je našemu srdci blízká.
  • Do Chorvatska můžeme bez problémů cestovat i s domácím mazlíčkem - není zde problém sehnat ubytování se psem a jiným zvířetem.
  • Chorvatsko nabízí skvělé možnosti odpočinku i turistických aktivit a to jak na pobřeží Jadranu, tak i ve vnitrozemí.
  • Dovolená v Chorvatsku je bezesporu nejen nádherná, ale na rozdíl od vzdálenějších či exotičtějších lokalit i mnohem levnější.
Chorvatské destinace - ubytování

Nabízíme vám největší výběr ubytování v Chorvatsku na pevnině i ostrovech. Vyberte si níže, v které části Chorvatska chcete najít ubytování a začněte vyhledávat prázdninový objekt pro vaší vysněnou dovolenou na Jadranu.
ISTRIE

Největší nabídka prázdninových domů, hotelů a středisek s online rezervací vybraného ubytování na Istrii v největší zelené oáze severního Jadranu a na největším chorvatském poloostrově obklopeném křišťálově průzračným Jaderským mořem.

KVARNER A OSTROVY

Největší nabídka prázdninových domů, hotelů a středisek s online rezervací vybraného ubytování na Kvarneru a jeho ostrovech Pag, Rab, Krk, Cres a Lošinj. Čeká zde na vás pohádková dovolená s odpočinkem u moře a výlety do překrásné přírody v horách.


DALMÁCIE A OSTROVY

Největší nabídka prázdninových domů, hotelů a středisek s online rezervací vybraného ubytování
na  Dalmátském pobřeží i ostrovech z nichž jsou nejpopulárnější Brač, Hvar nebo Korčula. Poznejte zde historicky zajímavá města a nádherné pobřeží.Tip na výlet


Během dovolené v Chorvatsku si naplánujte dvoudenní výlet na Plitvická jezera. Zarezervujte si v Plitvicích ubytování a projděte si celý národní park a všechna ta překrásná místa, kde se natáčel slavný film Poklad na stříbrném jezeře. Plitvice stojí za vidění. Je to krása a zážitek na celý život.

Porovnejte si všechny hotely, kempy a soukromé apartmány v Plitvicích zde >>
                                                                           


Přehled nejběžnějších ubytovacích kapacit v Chorvatsku

O
blíbené apartmány
Pravděpodobně nejoblíbenější formou ubytování v Chorvatsku jsou bezesporu apartmány.

Nejlevnější ubytování
Úplně nejlacinější typ ubytování představují v
Chorvatsku kempy. Nejrozsáhlejší síť kempů je na Istrii a Kvarneru.

Luxus v hotelech
Sázkou na jistou v ubytování jsou pochopitelně zejména hotely.
NEPŘEHLÉDNĚTE:
mohlo by se Vám hodit

Plavidla pronájem
Sestavte s přáteli nebo rodinou posádku a vydejte se na moře. Prožijte fantastickou dovolenou na plachetnici nebo motorovém člunu.     

Více informací ››Automobily pronájem

Na své dovolené V Chorvatsku buďte pohybliví a nezávislí. Vyberte si vozidlo z rent-a-car nabídky, která pokrývá celé území Chorvatska.

Více informací ››


Návrat na obsah